Nr katalogowy: 43

Józef BUDZYŃSKI, XIX w.

Nr katalogowy: 43

Portret kobiety z różą, 1850

olej, płótno dublowane; 68 x 56,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: … Budzyński / 850.
estymacja: 26 000 - 32 000 zł