Nr katalogowy: 42

Wilhelm KOTARBIŃSKI (1849-1921)

Nr katalogowy: 42

Noc księżycowa - Fontanna w ogrodzie

olej, płótno; 107,5 x 164 cm;
sygn. na odwrocie p. g.: WK.
estymacja: 140 000 - 160 000 zł