Nr katalogowy: 35

Zdzisław SUCHODOLSKI (1835-1908)

Nr katalogowy: 35

Gra w karty - Pasjans

olej, tektura; 50 x 34 cm;
sygn. p. d.: Z. Suchodolski (ołówkiem).
estymacja: 8 000 - 9 000 zł