Nr katalogowy: 34

Edward KARNIEJ (1890-1942)

Nr katalogowy: 34

Portret młodzieńca, lata 30. XX w.

olej, tektura; 37,5 x 31 cm;
sygn. l. d.: E. Karniej (ołówkiem).
estymacja: 7 000 - 8 000 zł