Nr katalogowy: 21

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 21

Wesele krakowskie, 1936

olej, sklejka, 54,5 x 79,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 936,
estymacja: 20 000 - 25 000 zł