Nr katalogowy: 20

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 20

Stuk puk w okieneczko, 1935

olej, sklejka; 30 x 40,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak 1935.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena sprzedaży 9 200 zł