Nr katalogowy: 17

Mieczysław BARWICKI, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 17

Podjazd, 1926

olej, sklejka; 133 x 88 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Barwicki. / 1926 r.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł