Nr katalogowy: 16

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 16

Jadą ułani, 1931

olej, płótno; 37,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1931.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł