Nr katalogowy: 14

Stanisław STUDENCKI (1900-1944)

Nr katalogowy: 14

Polowanie z psami a la Zopf

olej, płótno naklejone na tekturę; 63,5 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Studencki.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł