Nr katalogowy: 7

Nr katalogowy: 7

Śpiąca, ok. 1945

ołówek, akwarela, papier; 29,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WWeiss (ołówkiem);
estymacja: 4 800 - 5 800 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł