18 marca 2020

Prezentujemy wybrane obiekty z nadchodzącej aukcji sztuki współczesnej.

Aukcja: 18 marca, godz. 19.30

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia aukcyjne:

Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

Katarzyna Marciniak
k.marciniak@rempex.pl
tel. +48 669 111 109

Teresa TYSZKIEWICZ (1953-2020)

301
Szpilki i ludzie, 1986 szpilki, technika mieszana, płótno; 100 x 100 cm;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

303
Znak, 78/34, 1978 collage, asamblaż, płótno; 31 x 22 cm;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

306
Kompozycja III, 1991 akwarela, papier; 31 x 43 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 91 (kredką); sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 91 (kredką);
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

308
12.06.05, 2005 akryl, drewno; 48 x 48 x 4 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 12.06.05 / A.NOWACKI / 2005.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

311
Róża czerwona, 1976 akryl, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. l .d.: Dominik;
estymacja: 24 000 - 28 000 zł

Marek SAPETTO (1939-2019)

313
Robotnicy olej, płótno; 116 x 145 cm;
sygn. na odwrocie: MAREK SAPETTO.
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 15 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

319
Adam et Eve, 1988 piórko, tusz, sepia na podrysowaniu ołówkiem, kredka, papier żeberkowy; 98,5 x 68,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany p. d.: "Adam et Eve" Le
estymacja: 30 000 - 35 000 zł
Cena sprzedaży 32 000 zł

Józef WILKOŃ (ur. 1930)

356
Ryba drewno, metal, polichromia; ok. 58 x 87 x 35 cm.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
Cena sprzedaży 7 500 zł

Michał MISIAK (ur. 1973)

402
S-45, 2009 olej, płótno; 100 x 100 cm;
na odwrocie znak autorski oraz opis autorski: MICHAŁ MISIAK 2009 / "S -45" / OLEJ, 100 X 100 CM.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

A. SCARPA i T. SCARPA - projekt

512
Komplet mebli: stół model 121 z 4 krzesłami model 778 drewno, siedziska i oparcia krzeseł malowane na czarno; 4 krzesła: szer. 47 cm, wys. 81 cm, głęb. 47 cm (każde); stół rozkładany: szer. 100-200 cm, wys. 73 cm,
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Alessandro MENDINI (1931-2019), Alessandro GU

519
Krzesło z serii Ollo drewno; wys. 74 cm, wys. siedziska 42,5 cm, szer. 38,8 cm;
producent: Studio Alchimia, Włochy, 1998 r.
estymacja: 3 300 - 4 400 zł
Cena oferowana 3 000 zł