Nr katalogowy: 825

Firma zegarmistrzowska JAPY FRERES & Cie (zał

Nr katalogowy: 825

Zegar kominkowy z figurą uczonego i parą kandelabrów

brąz patynowany i złocony, marmur (okładziny) czerwony i czarny;
szkło, mosiądz, stal; wys. 54,5 cm, szer. 68 cm, głęb. 23 cm; Francja, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł