Nr katalogowy: 710

Jan POGORZELSKI (czynny 1844-1875; firma do 1

Nr katalogowy: 710

Cukiernica skrzynkowa z kluczykiem

srebro częściowo złocone próby 12 cechowane; waga 714 g.
Warszawa, ok. poł. XIX w.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł