Nr katalogowy: 39

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 39

Maki, 1940

olej, tektura; 49,5 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: a. karpiński 1940.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł