Nr katalogowy: 36

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 36

Palenie sztandarów w trakcie odwrotu spod Moskwy, 1929

olej, płótno naklejone na płytę; 95 x 144 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1929.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena sprzedaży 57 000 zł