Nr katalogowy: 19

Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)

Nr katalogowy: 19

Po nadmiernej degustacji wina, lata 90. XIX w.

olej, płótno naklejone na tekturę; 15,5 x 26 cm;
sygn. l. d.: K. Pochwalski.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 600 zł