Nr katalogowy: 1910

Nr katalogowy: 1910

Szafka w stylu Napoleona III

drewno czernione, markieteria (szylkret, blacha mosiężna, grawerowana), brąz złocony, marmur czarny z białymi żyłkami;
wys. 106 cm; Francja, 3- 4 ćw. XIX w.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł