Nr katalogowy: 902

Nr katalogowy: 902

Komoda w stylu rokoko

konstrukcja dębowa, sosnowa, okleiny orzechowe; czarny marmur; brąz złocony;
wys. 92,3 cm, szer. 102,5 cm, głęb. 51,5 cm. Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł