Nr katalogowy: 1822

Nr katalogowy: 1822

Kordzik paradny, w pochwie

stal, brąz (ślady złocenia); drewno, blacha mosiężna, złocona; tkanina o płóciennym splocie; dł. całk. 28 cm;
Europa Środkowa? XIX/XX w.
estymacja: 2 800 - 3 600 zł