Nr katalogowy: 829

Nr katalogowy: 829

Zegar ścienny, intarsjowany

drewno dębowe?, intarsje, mosiądz; brąz; blacha żelazna, malowana;
folia srebrna, szkło; wys. 133 cm; Francja, k. XVIII w.
estymacja: 28 000 - 35 000 zł