Nr katalogowy: 1716

Nr katalogowy: 1716

Kielich z herbem Pilawa Potockich

srebro próby 13 częściowo złocone; wys. 16 cm, średnica 9 cm; waga 241 g.
Niemcy, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł