Nr katalogowy: 701

NORBLIN & Co (firma czynna 1819-1944)

Nr katalogowy: 701

Gabinetowy komplet do papierosów

plater częściowo złocony cechowany; Warszawa,
po 1914 (wg modelu z k. XIX w.)
estymacja: 1 600 - 1 900 zł