Nr katalogowy: 208

Nr katalogowy: 208

Głowa Buddy

brąz złocony, proszkowany, częściowo malowany; drewno czernione; głowa - wys. 40 cm,
Chiny, dynastia Ming, XVI/XVII w.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł