Nr katalogowy: 204

Eugene BERNOUD (czynny XIX-XX w.)

Nr katalogowy: 204

Pasterka

brąz złocony, kość; marmur czerwono-żółty, mosiądz; wys. 26,3 cm, dł. 21 cm, szer. 13,3 cm.
Francja, pocz. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł