Nr katalogowy: 203

Jean LAMBERT-RUCKI (1888-1967)

Nr katalogowy: 203

Krucyfiks

brąz, odlew złocony; palisander; wys. 30 cm, szer. 25 cm, głęb. 6,3 cm;
Francja, 2 tercja XX w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł