Nr katalogowy: 1043

Jakub ZUCKER (1900-1981)

Nr katalogowy: 1043

Pani z kwiatami

olej, płótno; 57 x 42 cm;
sygn. l. d.: J. ZUCKER.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 2 800 zł