Nr katalogowy: 1037

Mieczysław SZCZERBINSKI (1900 ? - 1981)

Nr katalogowy: 1037

Krakowski nokturn z Klasztorem Norbertanek i widokiem na Wawel w tle

akwarela, papier; 35 x 50 cm;
sygn. i opisany l. d.: MSZCZERBIŃSKI / KRAKÓW.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł