Nr katalogowy: 1032

Tadeusz ZAMIAR (1905-1966)

Nr katalogowy: 1032

Kwiaty w wazonie, 1946

olej, płótno; 70 x 62,5 cm;
sygn. i dat. p. d: T. Zamiar/ 46.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł