Nr katalogowy: 1029

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1029

Portret mężczyzny w okularach

technika własna, olej, płótno; 50,5 x 40 cm;
obraz przed konserwacją;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł