Nr katalogowy: 1022

Wincenty POTACKI (1904-2001)

Nr katalogowy: 1022

Kazimierz Dolny - Jatki, lata 30. XX w.

olej, sklejka; 40 x 50,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W Potacki 193... (?) (ryte końcówką pędzla);
estymacja: 2 800 - 3 400 zł