Malarz nieokreślony, XIX / XX w.
Nr katalogowy: 1014
Portret męski herbu Dąbrowa - w typie portretu epitafijnego z XVIII w.
olej, blacha; 46 x 37 (owal).
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
estymacja: 8 000 - 9 000 zł