Nr katalogowy: 47

Malarz nieokreślony, w typie malarstwa holenderskiego XVII w.

Nr katalogowy: 47

Scena rodzajowa przed karczmą, XIX w.

olej, płótno naklejone na płytę
wiórową fornirowaną; 34 x 43 cm.
estymacja: 14 000 - 17 000 zł