Nr katalogowy: 33

Henryk RODAKOWSKI (1823-1894)

Nr katalogowy: 33

Studia hełmu, średniowiecznego miecza i srebrnej, barokowej patery, 1889

olej, płyta; 26,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H.Rodakowski / 1889 (ołówkiem)
estymacja: 50 000 - 60 000 zł