Nr katalogowy: 31

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 31

Odpoczynek żołnierzy przy ognisku, 1947

olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1947;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł