Nr katalogowy: 29

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 29

Akt kobiety, 1924

olej, tektura; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi, na środku: a. Karpiński. / 24;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł