Nr katalogowy: 24

Sylweriusz SASKI (1863-1954)

Nr katalogowy: 24

Góralskie zaloty

olej, płótno; 80 x 61 cm;
sygn. p. d.: Sylw. Saski.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł