Nr katalogowy: 23

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

Nr katalogowy: 23

Akt kobiety, przed 1938

olej, płótno; 99,55 x 75,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Panu Włodziowi / FEDKOWICZ 1938 r.
estymacja: 35 000 - 40 000 zł