Nr katalogowy: 20

Nr katalogowy: 20

W pościeli

olej, płótno; 61 x 80 cm;
sygn. p. d.: WW (monogramem wiązanym).
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena oferowana 40 000 zł