Nr katalogowy: 15

Franciszek CIEŚLA, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 15

W zieleni

olej, płótno dublowane; 80 x 121 cm;
sygn. i dat. p. d.: F. Cieśla / 924.
estymacja: 25 000 - 35 000 zł