Nr katalogowy: 11

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)

Nr katalogowy: 11

Molo Sopockie, 1955

olej, tektura; 34 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: E. Dzierżencki;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena oferowana 4 000 zł