Nr katalogowy: 6

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 6

Pejzaż nadwodny, 1912

olej, płótno; 99,5 x 150 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku: JÓZEF RAPACKI 1912 rok / OLSZANKA;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena oferowana 40 000 zł