Nr katalogowy: 5

Jan KOTOWSKI (1885-1960)

Nr katalogowy: 5

U wodopoju, 1922

olej, tektura; 40 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jan Kotowski / 1922.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł