Nr katalogowy: 2

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 2

Widok na Plac Zamkowy, lata 30. XX w.

olej, tektura; 15 x 23 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński;
estymacja: 3 600 - 4 600 zł
Cena oferowana 3 500 zł