Nr katalogowy: 414

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 414

Human Garden, 2010

olej, akryl, collage, płótno; 80 x 60 cm;
opisany i dat. l. g.: "HUMAN GARDEN" / AK (inicjał wiązany) 2010 …;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł