Nr katalogowy: 405

Bartek OTOCKI (ur. 1978)

Nr katalogowy: 405

Z cyklu: Yang!, 2018

olej, płótno; 100 x 100 cm;
opisany na blejtramie: BARTEK OTOCKI Z CYKLU "YANG!" 2018.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł