Nr katalogowy: 1318

Marian BOGUSZ (1920-1980)

Nr katalogowy: 1318

Projekt kostiumu Kwoka do spektaklu Czupurek, 1958

akwarela, ołówek, papier; 35,5 x 24,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: KWOKA / mbog 58.
estymacja: 1 100 - 1 500 zł