Nr katalogowy: 341

Andrzej PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 341

Spanischer mauer, 1994

akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. l. d.: AJPiwarski 1994;
estymacja: 4 200 - 5 600 zł