Nr katalogowy: 337

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

Nr katalogowy: 337

Martwa natura z żółtą draperią, 1996

olej, płótno; 73 x 65 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 96.;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł