Nr katalogowy: 334

Henryk OPAŁKA (1929-2018)

Nr katalogowy: 334

The orient muse, 2000

litografia, papier; 58 x 70 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: "THE ORIENT MUSE" LITOGRAFIA 1/20 imp. H opałka 2000.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 3 700 zł