Nr katalogowy: 329

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

Nr katalogowy: 329

Dama, 1977/78

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 64 x 48 cm (wymiar kompozycji) 74 x 54 cm (wymiar arkusza);
dat., opisany i sygn. u dołu: 1977 / 78. "Dama" 14/50 Konrad S
estymacja: 1 100 - 1 400 zł